خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

معلوم است که استقلال نباید نتیجه بگیرد / پشت منصوریان و رحمتی آه و نفرین است

  بازیکن سابق استقلال مدعی شد اگر منصوریان و رحمتی توقع دارند تیمی که با کمک هم بسته اند، نتیجه بگیرد باید از آنهایی که در حق شان ظلم شده، حلالیت بگیرند!

  استقلال از 3 بازی خود تنها یک امتیاز دارد و در رده پانزدهم جدول قرار گرفته و این آمار اصلا برای تیمی که گران ترین مجموعه لیگ برتر شانزدهم است، خوب نیست.

   

  قرار گرفتن استقلال در رده پانزدهم جدول باعث شده به شدت از علیرضا منصوریان و سید مهدی رحمتی انتقاد شود چرا که هواداران استقلال رحمتی را هم در بستن تیم فعلی دخیل می دانند و می گویند با خط و خطوطی که رحمتی می داد، منصوریان نسبت به حذف وحید طالب لو، آرش برهانی، حنیف عمران زاده، میلاد فخرالدینی و ... حفظ امین حاج محمدی، میثم مجیدی و ... اقدام کرد و آرش افشین، وریا غفوری، محمدحسین کنعانی زادگان و دیگران را به خدمت گرفت.

   

  در همین راستا یکی از بازیکنان سابق استقلال گفت: «از رحمتی به اندازه منصوریان انتقاد می شود چون مردم فکر می کنند استقلال بر حسب سلیقه او بسته شده است. از یک طرف آنهایی که با رحمتی اختلاف داشتند رفتند و از طرف دیگر کسانی که رابطه شان با رحمتی خوب بود، ماندند و آمدند.»

   

  این استقلالی سابق درباره ناکامی استقلال هم گفت: «این درست که تیم منصوریان از لحاظ فنی خوب بازی نمی کند و منصوریان گوشه زمین در بازیخوانی ناتوان است و دستیاری هم ندارد که به او کمک فکری برساند اما مشکل اصلی استقلال فنی نیست. پشت این تیم ناله و نفرین است و از قدیم گفته اند بار کج به منزل نمی رسد.»

   

  وی در ادامه تاکید کرد: «منصوریان و رحمتی اگر می خواهند با این استقلال نتیجه بگیرند، باید از آنهایی که به هر دلیلی آزرده خاطر شدند، حلالیت بگیرند. فصل قبل امیرحسین صادقی، هاشم بیگ زاده و حتی رضا عنایتی با حالت بدی رفتند و این فصل هم با آرش، وحید و حنیف رفتار خوبی نشد و اگر فقط یکی از آنها بابت این کار آه کشیده باشد، معلوم است که استقلال نباید نتیجه بگیرد.»


  این مطلب تا کنون 31 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : استقلال ,رحمتی ,منصوریان ,آنهایی ,نتیجه ,سابق ,پانزدهم جدول ,حلالیت بگیرند ,نتیجه بگیرد ,سابق استقلال ,
  معلوم است که استقلال نباید نتیجه بگیرد / پشت منصوریان و رحمتی آه و نفرین است

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر